ET
Search
botanicals-black
Botanicals Fresh Care is an atelier dedicated to crafting luxurious hair care infiused with botanicals ingredients.

#FindYourBetterNature

Meie EESMÄRGID

Leia oma juuste parem loomus.

Botanicals töötab välja taimsete koostisosadega rikastatud luksuslikke juuksehooldustooteid.

Igal tootearenduse etapil otsivad kõik tootevalmistajad, põllumehed, botaanikud ja keemikud pühendunult ning teadlikult parima toimega taimi maailmas. Töötasime välja sensoorse tekstuuri ja imelise lõhnaga ülitõhusad tooted, mis ei sisalda silikoone, parabeene ega värvaineid.

Meie eesmärk on tagada suurem jätkusuutlikkus, parem koostöö ja kogukond.

Oma otsingutes leida parimad looduslikud koostisosad, jätkusuutlikumad protsessid ja meelepärasemad tekstuurid jõudsime uue lahenduseni, kuidas muuta juuksed kauniks.

Me jätkame oma uurimistööd. Sest usume, et meil kõigil on võimalik muuta end igal eluetapil veel paremaks.

Tutvuge meie tootevalmistajatega

Toodete valmistajate lood

Questions & Answers

 • Kuidas valime taimi?
  Oma koostööpartneritega määrame peamised taimede valikukriteeriumid: koostis ja puhtusaste, säästev kogumisprotsess, jälgitavus ning muud elemendid, nagu teatud taimede biolagunevus või jätkusuutlikkus.
  L’Oréal´is kasutame spetsiaalset kriteeriumit, mida kutsume looduslikkuse indeksiks, mis kirjeldab algupärase ja kogumisprotsessi käigus toimuva muutuse taseme suhet; kõige suurem väärtus iseloomustab kõige loomulikumat suhet. Meie poolt valitud koostisainete profiilidel on hea suurepärase soorituse ja loomuliku algupära tasakaal.
 • Millised toimeained kuuluvad Botanical Fresh Care‘i toodetevalikusse ja miks?
  Me valisime 3 väga looduslikku botaanilist elementi, millel on spetsiifilised omadused:
  Kurereha eeterlikul õlil on sära lisav omadus,
  Värvohakaõli, mis sisaldab eriti rohkelt lipiide, annab vajalikud lipiidid juuksekiule ja toidab juukseid,
  Koriandriseemne õlil on juuksekarva tugevdavad omadused.
 • Kuidas valida enda jaoks sobiv Botanicals Fresh Care‘i toode?
  • GERANIUM Radiance Remedy tootesari toob esile ja suurendab juuksesära. Populaarseim toode? Hooldav ja juustesse jäetav sära andev toonik teeb juuksed kohe säravaks, ideaalne tuhmidele või värvitud juustele.
  • CORIANDER Strength Cure‘i tootesari elustab ja tugevdab juukseid juurtest kuni otsteni. Populaarseim toode? Tugevdava toimega eliksiir, juukseid tugevdav juustesse jäetav toode, mis kaitseb hapraid juukseid murdumise eest.
  • SAFFLOWER Rich Infusion‘i tootesari toidab sügavalt kuivi juukseosi ja taastab nende pehmuse. Populaarseim toode? Toitev kreem, mis intensiivselt pehmendab isegi kõige kuivemaid juukseid ilma neid raskeks tegemata.
 • Botanicals Fresh Care & L’Oréal Paris
  Botanicals Fresh Care on L’Oréal Paris' uus kaubamärk, mille tooted on arendatud 110-aastase juustele pühendatud ekspertteadmiste pagasile tuginedes. Juuste vajaduste tundmaõppimine ja parimad tehnoloogiad on juuste heaolu parandamise teenistuses. Koostisainetele esitatavate kõrgete kvaliteedinõuete ja ohutuse ning tulemuste range hindamisprotsessi tõttu pakume koostöövõimalusi parimatele partneritele. L’Oreal Paris‘ kaubamärkide hulka kuulumine tähendab ka meie toodete paremat kättesaadavust üle kogu maailma.
See More

Jälgige  meid

@Botanicals_freshcare

Watch on instagram