ET
Search

Meie ajakiri

MEIE LUGU

Laura, 26-aastane, mahepõllumajandustootja.

Minu elumuutus – raamatupidajast mahepõllumajandustootjaks.

Millest sai kõik alguse? Õppisin raamatupidamist ja seejärel hakkasin raamatupidajana tööle. Aga mu elukaaslane ja mina tahtsime rahulikumat elu, olla lähemal loodusele, elada viisil, mis võimaldab meil olla rohkem kooskõlas meie isiklike veendumustega. Kaks aastat tagasi õnnestus meil kokku panna piisavalt raha, et panna meie unistus proovile: muuta oma elu täielikult ja hakata tegelema põllumajandusega. Nii me siis ostsime väikese kinnisvara maakohas, paar looma, ja rajasime omaenda mahepõllumajandusettevõtte.

 

Kuidas sinu elu nüüd välja näeb? Nüüd me mõlemad juhime oma väikeettevõtteid. Minu abikaasa hoolitseb loomade eest ja minu töö on müüa meie poolt toodetud tooteid turgudel. Tõsi on see, et me ei teeni nii palju kui varem, aga me oleme kümme korda õnnelikumad.

 

Nõuanded? Kas tead seda ütlust, et „raha ei tee õnnelikuks“? See täiesti kehtib meie kohta. Sellest hoolimata, meie säästud võimaldasid meil teha oma unistuse teoks varem, kuigi oli ainult aja küsimus, millal me oleksime kolinud loodusesse. Kui oma akent avades näed ainult heinamaid, nii kaugele kui silm ulatub — see on hindamatu väärtus. Iga päev tunneme rõõmu meie poolt tehtud valikust.

Meie uudised

MEIE AJAKIRI