ET
Search

Meie ajakiri

MEIE LUGU

detoks koriandri abil

Kevad tuleb, aeg end puhastada!

Seda on küll lihtsam öelda, kui teha: kõigepealt peame kõik ennast tagasi vormi ajama pärast pühadeaegset liigsöömist... Ja mis oleks veel parem viis seda teha kui detoks-programmi abil, tänu millele saab endast välja ajada kõik sinna kogunenud mürgid? Teie uuel, tervise otsingute rännaku kõige paremal kaaslasel on nimi: koriander! Usaldage meid selles: koriandril on juba üsna hea maine seedimise soodustajana, selle tõttu ta väärib õigustatult nö liialdamisjärgse elupäästja kuulsust ...

Mis oleks, kui hakkame oma keha puhastama ja sinna kogunenud mürke eemaldama ingverimahlaga? See ei ole üldse keeruline: võtke peotäis koriandrit, pool kurki, fenkolimugul ja kaks mahekasvatatud apelsini. Tükeldage kõik väikesteks tükikesteks ja pange mikserisse ning lisage ingverimahl. See on värske, see on hea ja puhastab 100% organismi.

Me alustasime hästi, seda tuleb jätkata!

Kindlasti on see tähelepanuväärne, et suursugune „Better Nature Spirit“ kirjutas jällegi emade teadmistest — seega võtsime meiegi oma järgmise retsepti nende käest. Käes on organismi puhastava taimetee aeg!

Valmistamine käib nõnda:

võtke teelusikatäis koriandri pulbrit, vürtsköömne pulbrit ja natuke ingverijuurt. Laske kõikidel koostisainetel tõmmata ¾ liitris kuumas vees 5 minutit. Jooge seda kolm korda päevas 2 nädalat järest — see kohe kindlasti puhastab keha... Aitäh, ema!


Ja kas teadsite, et koriandrit saab ka süüa? Tõsilugu — ja see on koriandrikäkitegu! Lõigake koriander peeneks ja segage see kausis toorjuustuga. Lisage näpuotsatäis soola ja veidi pipart. Kastke köögiviljapulgad sisse ja valmis see ongi! Meisterdasite endale tõelise maiuspala (ja ei peaks vist meelde tuletamagi, peaaegu täiesti süümepiinavaba...)


Koriander sobib hästi ka salatisse, grillitud liha juurde või kuhu iganes tekib tuju seda panna.

Selline koriandri abil keha puhastamine annab kindlasti parema enesetunde — vähemalt kuni järgmiste pühadeni...

#tervis

#hing

#keha

#taimed 

Meie uudised

MEIE AJAKIRI