ET
Search

Meie ajakiri

MEIE LUGU

RääKIGE taimedega

Selleks, et hästi kasvada ja olla ilusad, vajavad meie taimed õiget tüüpi mulda, valgust ja vett... aga nad vajavad ka meie tähelepanu. Nagu kõik elusolendid, reageerivad ka taimed nendega rääkimisele. Nad kasvavad paremini, ajavad välja rohkem õienuppe, õitsevad rohkem ja taastuvad paremini.
 
Aga oma taimedega rääkimine ei tee ainult head neile: see on kasulik ka meile. Kas olete tähele pannud, kui kosutav on taimede eest hoolitsemine – nende kastmine, lehtede koristamine?
 
Rääkides nendega leebelt, vestes neile oma päevasündmustest, nende ümbritsemine armastuse ja positiivsete mõtetega või lihtsalt rääkides neile, kui tänulikud me oleme selle eest, mida nad meile annavad... see kõik mõjub positiivselt.
 
On teada, et taimed reageerivad erinevatele helidele, seega on loomulik, et neile meeldib ka meie hääle meloodia ja positiivne energia, mida me anname. Ja see töötab mõlemapoolselt: kellele ei meeldiks tuba, mis on täis elu ja vitaalsust, mida taimed endaga kaasa toovad?
 
Isegi prints Charles ütles ükskord: „Ma lihtsalt tulen ja räägin taimedega, tõepoolest. Nendega rääkimine on väga oluline, nad vastavad sulle.“ Ja aja leidmine selle jaoks, et laulda serenaadi oma rohelistele sõpradele tähendab samuti, et Te tõenäoliselt hoolitsete nende eest paremini, korjates ära surnud lehti, mida poleks muidu märganud.
 
Seega, rääkige aga oma taimedega: nad kasvavad ilusamaks kui kunagi varem — ja nõnda ka Teie: taimedega rääkimine on kahekordne ime.

#taimed

#hing

#puhkus

Meie uudised

MEIE AJAKIRI