ET
Search

VärvohakA-

ÕLI

Värvohakas on apelsinikarva õitega lill, mille õli sisaldab eriti rikkalikult lipiide.
Meid inspireerisid vanad egiptlased, kes hindasid värvohakaõli toitvaid omadusi. Kasutasime seda biolagunevat ja taastuval loodusvaral põhinevat õli külluslikes, kreemjates tekstuurides. Mähi sellesse iga juuksekarv, et juukseid toita ja niisutada, ning lase peenel idamaisel aroomil vallutada oma meeled.
 
Isegi kuivad juuksed muutuvad kaunimaks.

VÄRVOHAKA-

ÕLI

Värvohakaõli on meie looduse üks heldematest kingitustest: biolagunev ja 100% taastuv.


Kui pressida lille kõige lihavamat osa, kaotab taim oma iseloomuliku lõhna ja värvi. Kuid meie keemikud avastasid, et õlis E-vitamiini ning oomega-6- ja oomega-9-rasvhapete rikkus säilib, lisaks leidub selles ohtralt tervislikke kiudaineid.

Siit saame seemneid

Hooajaliste vihmadega kuivale kliimale omaselt kasvatab värvohakas pika juure. Võib-olla olete näinud seda ohakasarnast taime, millel on teravatipulised lehed ja kaunid õied, mis võivad olla kollased, oranžid või punased… Igal oksal on palju seemneid, 15 kuni 20 iga õisiku kohta.

Veidi ajaloost<br>

Kas teadsite, et värvohakas on üks kõige vanematest inimestele teadaolevatest taimedest, mida korjati?
 
Vanad egiptlased kasutasid värvohakat mõnede värvide ja pärgade valmistamiseks, mida on leitud vaaraode hauakambritest. Nüüdisajal kasvab taim kogu maailmas – Kasahstanis, Argentiinas, Indias, Mehhikos, Ameerika Ühendriikides …
safflower trust

Me usaldame värvohakat

Värvohakas on universaalne taim: botaanikud on alati imetlenud selle erinevaid kasutusvõimalusi – alates värvimisest kuni toidu maitsestamiseni, ja isegi meditsiinis.
 
Ja kuna loodus on kõigi jaoks helde, siis selle seemnete ja õli tõhusalt toitvad omadused aitavad kaitsta juukseid kuivuse eest karmides talveoludes. Öelge „jah“ värvohakale!

 

Elavdage oma juukseid!

Safflower Rich Infusion sarja tooted

SAFFLOWER
ŠHAMPOO

SAFFLOWER
PALSAM

SAFFLOWER
PEHMENDAV KREEM

SAFFLOWER
JUUKSEMASK