ET
Search

KUREREHA

ÕLI

Maailma parimate raviomadustega taimede otsingul jõudsime kurerehani, mille õied on eriti erksad ja värvilised.
Täpse destilleerimisprotsessi tulemusena saame selle õrnast pungast erakordse juukseid taastava eeterliku õli.
Kasutame seda õli külluslikes koostistes tuhmide ja värvitud juuste elujõu taastamiseks. Vaadake, kui imeliselt see taastab juuste sära.
 
Isegi tuhmid juuksed muutuvad kaunimaks.

KUREREHA

ÕLI

 
Te juba teate kurereha taime selle kaunite erksate värvide poolest.
 
Kindlasti mäletab Teie nina kurereha mitte nii head lõhna, mis üsna paljude jaoks on ausalt öeldes üsna väljakannatamatu. Tegelikult on see lõhn ikka täiesti väljakannatamatu, kui see ei oleks just üks kõige tõhusamatest sääsepeletusvahenditest.
 
Aitab tänamatusest … Kas teadsite? Kurerehast saab ka ülitõhusat eeterlikku õli, millel on täiesti üllatav mõju Teie juustele.
 
See magusalt lõhnav õli on enneolematult tõhus antioksüdant ja selle raviomadused rahustavad ideaalselt pärast pikka päeva.
geranium

Siit saame seemneid

Sajandeid paljundati seda taime mahalõigatud okste abil. Alles 1962. aastal õnnestus aretajatel saada esimene õnnestunud seeme.

 

Selle asemel ekstraheerisid meie keemikud eeterlikku õli taimest endast, destilleerides auruga selle varsi ja lehti, kusjuures lõhn sõltub taime vanusest.
geranium

Veidi ajaloost

Kuigi kurereha avastati Lõuna-Aafrikas, tuntakse seda üle 200 aasta Ameerika aedade põhitaimena. Need Vahemere piirkonnas väga levinud taimed võivad kasvada peaaegu igas pinnases – see on midagi, mida meie põllumehed hästi teavad.
 
Läbi aegade on seda taime hinnatud tänu selle mitmekülgsetele kasutusviisidele, mis tõendab kurereha universaalsust ja kohanemisvõimet.
geranium

Me usaldame kurereha

Kurerehaõli, mida kasutatakse laialdaselt aroomiteraapias, võib aidata tasakaalustada hormoone, leevendada stressi ja ärevustunnet.
 
Ka endisaegsed kaunitarid kasutasid kurerehaõli oma naha tervise parandamiseks, et nahk oleks kaunis ja särav. Anname teile väikese soovituse: juuste elujõu ja sära taastamiseks lisage oma palsamile või šampooni mõned tilgad kurerehaõli.

Geranium Radiance Remedy sarja tooted

GERANIUM
Šampoon

GERANIUM
PALSAM

GERANIUM
Sära andev toonik

GERANIUM RADIANCE REMEDY
JUUKSEMASK