ET
Search

KORIANDRI-

SEEMNE ÕLI

Koriander on üks maailma kõige tõhusama toimega taimedest. See on täielikult biolagunev ja taastav ning sisaldab rikkalikult oomega-6-rasvhappeid. Selle taaselustavat jõudu on kasutatud sajandeid traditsioonilistes taimesegudes.
Lisasime koriandri väärtuslikud ekstraktid sulgkergesse tekstuuri, mis tugevdab hapraid juukseid.
Muutke oma juuksed iga kasutuskorraga üha tugevamaks ja laske erksatel aroomidel äratada oma meeled.
 
Isegi haprad juuksed muutuvad tugevamaks.

Koriandri-

seemned

Vitamiinid, mineraalid, ohtralt tugevust … koriandril on seda kõike. Avastage ammustest aegadest tuntud koriandriõli võim ja vägi ning selle kordumatu mõju oma juustele.

 

Valitud põllumeeste kasvatatud koriandrist saadakse seemneid, mis sisaldavad koriandriõli. See 100% biolagunev ja taastuv õli sisaldab erakordselt suures koguses ka toitvaid lipiide (oomega-6-rasvhappeid).
 
Meie uuringud näitavad, et juustesse jäetavas koostises sisalduv koriandriõli parandab ka tundlike juuste pinna kvaliteeti ja tugevust.

Veidi ajaloost

Kas teadiste, et armastus koriandri vastu ulatub nii kaugele kui 5000 eKr? Taimede jälgi on leitud iidsete Egiptuse vaaraode hauakambritest, samuti Iisraelist.
 
Juba vanad roomlased kasutasid ära koriandriseemnete värskendavat lõhna ja ka Kreekast pärit kaasaegse meditsiini isa Hippokrates ülistas selle paljusid tervisele kasulikke omadusi.

Siit saame seemneid


Kes ei teaks koriandrit – üheaastast taime sireda varre, tumeroheliste lehtede ja valgete õitega. Meie botaanikud avastasid selle õisikusse ja pruunidesse seemnetesse peidetud saladuse – eeterlike õlidega täidetud õõnsuse. Koriandriseemne purustamisel paljastub selle pähkline, vürtsikas, soe ja apelsinilõhnaline ainuomane aroom.
coriander

Me usaldame koriandriseemneid

Peame seda ikka ja jälle rõhutama: koriander sisaldab suures koguses klorofülli, tänu millele on see üks kõige tõhusamatest koostisainetest mürkainete väljutamiseks ja organismi puhastamiseks raku tasandist alates. See juustele tõhusalt mõjuv taim omab ka rahustavat toimet, aidates vähendada ärevustunnet ja stressi ning parandades une kvaliteeti.
 
Elavdage oma juukseid!

Coriander Strength Cure sarja tooted

CORIANDER
Tugevdav šampoon

CORIANDER
PALSAM

CORIANDER
Tugevdav eliksiir

CORIANDER
JUUKSEMASK