ET
Search

MEIE

LUBADUSED

Avasta meie koostisainete kvaliteet

Kasutatud koostisainete kvaliteet

Botanicals Fresh Care on kvaliteetne juuksehoolduse kaubamärk, mille valmistamisel kasutatakse taimse päritoluga aktiivseid toimeaineid; kõik tooted on loodud põlluharijate, botaanikute, tarnijate, keemikute ja inseneride uudse koostöö tulemusena. Meie kõigi ühine eesmärk on pakkuda ainulaadset kogemust meie ilutoodete kasutajatele. Olles pühendunud sellele eesmärgile, loome ülitõhusate koostisainetega tooteid, mida iseloomustavad ainulaadne sensoorne tekstuur ja aroom ning mis ei sisalda silikoone, parabeene ega värvaineid.
commitment

ME KOHUSTUME KASUTAMA KVALITEETSEID TOORAINEID

Kõik meie tarnijad jälgivad äärmiselt täpselt kõiki spetsifikatsiooni nõudeid, sh ülimalt täpne dokumentatsioon (regulatiivsus, jälgitavus ja analüütilised andmed...), mis kõik aitab luua läbipaistvust ja suurendada ökoloogilist vastutust. Selline uudne koostöö teeb võimalikuks luua kvaliteetseid ja ülitõhusaid tooteid, tuues kasu kõigile.
Me valime hoolikalt kasutatavaid taimi mitte ainult nende kasulike omaduste tõttu vaid ka nende kvaliteediprofiili ja vastutustundliku korjamisprotsessi põhjal. Loomulikult on nad loodusliku päritoluga ja taastuvad. Me valime palju erinevaid koostööpartnereid, et teha koostööd erinevat tüüpi tarnijatega, tagamaks mitmekesisust ja kvaliteetse tooraine kättesaadavust igal ajahetkel.
commitment

ME ARENDAME AINULAADSEID ILUTOOTEID EI SISALDA SILIKOONE, VÄRVAINEID EGA PARABEENE.

L’Oréal Paris' juuksehooldustooteid arendavad laboratooriumid jätsid esmakordselt oma toodetest  välja silikoonid, parabeenid ja värvained  ning töötasid välja spetsiaalsed ainulaadsed taimsed kompleksid iga juuksehooldusetapi jaoks. Juukseravitoodetes leiduv soja- ja kookosõli sisaldav segu annab unikaalse meelelise kogemuse, luues eksklusiivsust ning muutes juuksed ainulaadselt pehmeks. Juuksed on nii toidetud ja pehmed, nagu oleksid nad lõpuks ometi tagasi saanud oma loomuliku, tõelise ilu.  
Samuti jätsime oma toodete koostisest välja värvained, sest need ei ole meeldiva kogemuse loomiseks vajalikud.
commitment

ME LOOME HOOLIKALT LÄBIMÕELDULT AINULAADSEID KOGEMUSI

Oleme võtnud südameasjaks ühendada loodusest ammutatud inspiratsioon ülima tõhususega ja selle saavutamiseks loome kogu oma kire ja asjatundlikkusega võimsalt meeliergutavaid koostiseid.  Me ei taha luua lihtsalt tooteid, vaid ainulaadset ja ehedat kogemust, mida saab tunnetada, nuusutada, näha ja puudutada.
Koostöös oma parfüümimeistritega töötasime välja uued aroomid, mida  L’Oréal Paris juuksehooldustoodetes pole varem kasutatud. Meie loodud aroomid ei imendu ainult sinu juustesse, vaid haaravad ka kõiki sinu meeli ja loovad puhast heaolutunnet. Nõnda ei ole juuksepesemine tavaline igapäevatoiming, vaid muutub tõeliselt hellitavaks hetkeks Teie päevas.
commitment

ME KASUTAME KESKKONNAHOIDLIKKE PAKENDEID

Armastades meid ümbritsevat keskkonda, kasutame oma šampooni- ja juuksehooldusvahendite pudelite tootmisel 100% ümbertöödeldud PET-toorainet, mis omakorda on taaskasutatav, kõik selleks, et vähendada jäätmete hulka. Oma toodete säilitamisel otsime alati võimalikult keskkonnasõbralikke viise.

Meie tumeda merevaigu värvi pudelid on inspireeritud ravimtaimedega ravijate poolt kasutatavate pudelite värvusest, kuna see värv kaitseb hinnalisi pudelites säilitatavaid aineid kõige paremini väliskeskkonna mõjude eest.

Tutvuge meie tootevalmistajatega

Toodete valmistajate lood