ET
Search

I OSA: TOIMEAINED JA TOOTED

 • Kuidas valime taimi?
  Oma koostööpartneritega määrame peamised taimede valikukriteeriumid: koostis ja puhtusaste, säästev kogumisprotsess, jälgitavus ning muud elemendid, nagu teatud taimede biolagunevus või jätkusuutlikkus.
  L’Oréal´is kasutame spetsiaalset kriteeriumit, mida kutsume looduslikkuse indeksiks, mis kirjeldab algupärase ja kogumisprotsessi käigus toimuva muutuse taseme suhet; kõige suurem väärtus iseloomustab kõige loomulikumat suhet. Meie poolt valitud koostisainete profiilidel on hea suurepärase soorituse ja loomuliku algupära tasakaal.
 • Millised toimeained kuuluvad Botanical Fresh Care‘i toodetevalikusse ja miks?
  Me valisime 3 väga looduslikku botaanilist elementi, millel on spetsiifilised omadused:
  Kurereha eeterlikul õlil on sära lisav omadus,
  Värvohakaõli, mis sisaldab eriti rohkelt lipiide, annab vajalikud lipiidid juuksekiule ja toidab juukseid,
  Koriandriseemne õlil on juuksekarva tugevdavad omadused.
 • Kuidas valida enda jaoks sobiv Botanicals Fresh Care‘i toode?
  • GERANIUM Radiance Remedy tootesari toob esile ja suurendab juuksesära. Populaarseim toode? Hooldav ja juustesse jäetav sära andev toonik teeb juuksed kohe säravaks, ideaalne tuhmidele või värvitud juustele.
  • CORIANDER Strength Cure‘i tootesari elustab ja tugevdab juukseid juurtest kuni otsteni. Populaarseim toode? Tugevdava toimega eliksiir, juukseid tugevdav juustesse jäetav toode, mis kaitseb hapraid juukseid murdumise eest.
  • SAFFLOWER Rich Infusion‘i tootesari toidab sügavalt kuivi juukseosi ja taastab nende pehmuse. Populaarseim toode? Toitev kreem, mis intensiivselt pehmendab isegi kõige kuivemaid juukseid ilma neid raskeks tegemata.
 • Botanicals Fresh Care & L’Oréal Paris
  Botanicals Fresh Care on L’Oréal Paris' uus kaubamärk, mille tooted on arendatud 110-aastase juustele pühendatud ekspertteadmiste pagasile tuginedes. Juuste vajaduste tundmaõppimine ja parimad tehnoloogiad on juuste heaolu parandamise teenistuses. Koostisainetele esitatavate kõrgete kvaliteedinõuete ja ohutuse ning tulemuste range hindamisprotsessi tõttu pakume koostöövõimalusi parimatele partneritele. L’Oreal Paris‘ kaubamärkide hulka kuulumine tähendab ka meie toodete paremat kättesaadavust üle kogu maailma.

II OSA: KESKKONNATEADLIKKUS

 • Kas pakendid on keskkonnasõbralikud?
  Arendasime välja 100% taaskasutatavad pudelid (šampoonid, toonikud, eliksiirid), mis tähendab seda, et kasutatav PET-materjal on täielikult taaskasutatud päritolu. Peale selle on need pudelid omakorda taaskasutatavad. Palun järgige oma riigi taaskasutusprotsessi. 
 • Kust tulevad Botanicals Fresh Care‘i toodetes kasutatavad koostisained?
  Meile on väga tähtis toodetes kasutatavate koostisainete päritolu ja selle jälgitavus. Selleks, et garanteerida toorainete saadavust ja pakkuda tööd erinevatele tootjatele, kasutame paljusid erinevaid tarnijaid.
   
   • Meie kurereha eeterlik õli tuleb Egiptusest või Põhja-Aafrikast,
   
  • koriandriseemne õli tuleb Bulgaariast või Venemaalt,
   
  • värvohakaõli on saadud Euroopast, USA-st ja Mehhikost.
 • Kus Botanicals Fresh Care‘i tooteid valmistatakse?
  Enamus meie tooteid on toodetud Euroopas, sealhulgas Prantsusmaal.

III OSA: KOOSTIS

 • Kas Botanicals Fresh Care‘i kaubamärk on mahetoode või 100% looduslik?
  Botanicals Fresh Care‘i tooted ei ole sertifitseeritud ega 100% looduslikud, aga kõik koostisained on valitud nende kasutoovate omaduste põhjal, mida juuksed vajavad, ja taimsed komponendid on valitud vastavalt nende kvaliteetsustasemele ja kõrgele looduslikkusindeksile. Globaalsel tasemel on Botanicals Fresh Care‘i toodetel väga hea biolagunevuse profiil, nende ohutus on garanteeritud ja neid kõiki on testitud.
 • Kas Botanicals Fresh Care‘i tooted sisaldavad silikoone?
  Ei, mitte ükski meie toodetest ei sisalda silikoone.
 • Kas minu juuksed on pehmed ja ilusad ka ilma silikoonideta?
  Jah, on küll. Me arendasime ainulaadse võimsa taimse kompleksi, mis on saadud eriliselt hooldavast soja- ja kookosõli segust. See on taastuv ning saadud loodussõbraliku keemilise protsessi käigus selleks, et oleks võimalik saavutada silikoone sisaldavate toodetega võrdne hooldustase. See kompleks võimaldab meie toodetel pakkuda ainulaadset meelelist kogemust: toidetud, kerged ja pehmed, nagu juuksed oleksid lõpuks ometi saanud tagasi oma tõelise loomulikkuse – see on meie juuksehooldustoodete ainulaadne tunnusmärk.
 • Kas Botanicals Fresh Care‘i tooted sisaldavad parabeene?
  Mitte ükski meie toodetest ei sisalda parabeene. Mikrobioloogilise ohutuse tagamiseks kasutame teatud eriliste kaitsvate koostisainete segu. Kõikide koostisainete stabiilsus ja kaitse mikrobioloogilise saastamise vastu on rangelt testitud selleks, et tagada kõikide meie toodete meeldiv ja ohutu kasutamine. 
 • Kas Botanicals Fresh Care‘i tooted sisaldavad sulfaate?
  Jah, ainult šampoonides. Sulfaadid on pindaktiivsed ained, mis annavad kosmeetikatoodetele, sealhulgas juuksehooldustoodetele, emulgeeriva ja vahutava omaduse, aidates eemaldada mustust nii peanahalt kui ka juuksekiududelt. Luues ohtrat hellitavat vahtu, on nad osaks meie poolt pakutavas meelelises kogemuses.
 • Kas sulfaadid on ohutud?
  Jah, sulfaadid on ohutud, toksikoloogiaeksperdid on nende ohutust tõendanud ja nende ohutust on hinnatud rangete katsetega, nagu seda tehakse kõikide koostisainetega enne nende turule lubamist.
 • Miks te eemaldasite värvained?
  Otsustasime mitte lisada värvaineid, kuna neid kasutatakse vaid esteetilistel põhjustel ning värvained ei ole olulised tarbijale meeldiva kogemuse loomisel.
 • Kas Botanicals Fresh Care on vegan?
  Jah, on küll, kuna meie tooted ei sisalda ühtegi loomse päritouluga koostisainet (sealhulgas piim, munad, mesi või mistahes mesipuust pärinev toode).
 • Kas katsetate oma tooteid loomadel?
  Ei, L’Oréal Paris, nii nagu kõik L’Oréal´i kaubamärgid ei katseta oma tooteid või mis tahes koostisaineid loomadel ega delegeeri seda tegema kedagi teist. Liiatigi on Euroopa Liidus kosmeetikatoodete katsetamine loomadel keelatud.
  Täpsemat teavet vaata palun veebilehelt:  
  http://www.loreal.com/sustainability/l'or%C3%A9al-answers/the-question-of-animal-testing
 • Kas Botanicals Fresh Care‘i tooted on biolagunevad?
  Biolagunevus on aine omadus laguneda bioloogiliselt mikroorganismide tegevuse tulemusena veepõhises keskkonnas. Botanicals Fresh Care‘i toodetel on hea biolagunevus ja väga hea keskkonnasõbralikkuse profiil.
 • Kuidas ma saan näha täielikku koostisainete loetelu?
  Täielik koostisainete loetelu on esitatud pakendite tagaküljel. Samuti on see saadaval meie kodulehel.
 • Kas Botanicals Fresh Care‘i tooted on ohutud?
  Jah, kõik Botanicals Fresh Care‘i toodetes kasutamiseks valitud koostisained, mis on kas taimse või sünteetilise päritoluga, on läbinud äärmiselt hoolika ohutusalase kontrolliprotsessi, täpselt nii nagu L’Oréal on seda alati teinud. Tooted on loomulikult ohutud ja heakskiidetud tervishoiuasutuste poolt ning koostisosi, nende ohutust ja nahasõbralikkust on kontrollinud toksikoloogid.
 • Kas neid on dermatoloogiliselt katsetatud?
  Jah, kõiki koostisaineid on dermatoloogiliselt katsetatud, süsteemselt dermatoloogi poolt.

IV OSA: KASUTAMINE JA JUHISED

 • Kui sageli peaksin ma oma juukseid pesema?
  Juuste ideaalne pesemissagedus sõltub juuksetüübist. Normaalsete juuste korral peaks piisav pesemissagedus olema 2 kuni 3 korda nädalas. Rasuseid juukseid võib olla vajalik pesta iga päev ja kuivi juukseid tuleks pesta pigem 1 kuni 2 korda nädalas.
 • Mis on palsami ja juuksemaski vahe?
  Palsam on toitvate ja niisutavate ainete õrn segu, mis avaldab juustele kohe toimet: lihtsustab kammimist ja suurendab elastsust.
   
  Juuksemask on rohkem kontsentreeritud, mõeldud intensiivseks hooldamiseks ja seda võib juustesse jätta enne loputamist 5–10 minutiks, et tasakaalustada intensiivselt juuksekiudude lipiidide taset.
   
  Mõlemaid tooteid tuleb kanda juustele (välja arvatud juuksejuured, et vältida  juuste kiiret rasvaseks muutumist).
   
  Sõltumata juuksetüübist tuleks palsamit kasutada pärast iga peapesemist. Nõudlikuma juuksetüübi korral võib juuksemaski kasutada nii sageli kui vaja.
 • Kas tooted aeguvad?
  Jah, kasutamise maksimaalne pikkus pärast avamist on näidatud pakendi tagaküljel, kus on purgikujuline sümbol ja number, mis viitab kasutamise pikkusele kuudes. Näiteks tähendab kõrvalolev sümbol, et toode tuleks ära kasutada 12 kuu jooksul peale avamist.
 • Kas tooteid võib kasutada raseduse ajal?
  Teaduslikud uuringud ei ole tõestanud, et mõne meie toote kasutamine avaldaks kahjulikku mõju rasedale või lootele.
  Palun vaadake seda linki:

  http://www.loreal.com/sustainability/l'or%C3%A9al-answers/product---ingredient-safety/your-questions